Atsakomybės apribojimas

VISOS INFORMACIJOS, PASKELBTOS ŠIAME PORTALE, AUTORIŲ TEISĖS yra saugomos Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka!

EUROPEANHITRADIO.LT NEKURIA STRAIPSNIŲ (IŠSKYRUS SU UŽRAŠU EUROPEAN HIT RADIO). VISI STRAIPSNIAI YRA IŠVERSTI IŠ UŽSIENIO NAUJIENŲ SVETAINIŲ ARBA PAGAL SUSITARIMĄ PUBLIKUOJAMI IŠ LIETUVOS PORTALŲ. NAUDOJANT ŠIAME TINKLALAPYJE ESANČIĄ UŽSIENIO SVETAINIŲ INFORMACIJĄ BŪTINA NURODYTI ŠALTINĮ – EUROPEANHITRADIO.LT. VISOS LIETUVIŠKŲ SVETAINIŲ NAUJIENOS, ESANČIOS ŠIAME TINKLALAPYJE, NURODYTOS STRAIPSNIO PABAIGOJE. DĖL NAUJIENŲ IŠ KITŲ LIETUVIŠKŲ SVETAINIŲ BŪTINA SUSITARTI SU ATITINKAMA REDAKCIJA.

Bet koks informacijos, esančios šiame tinklalapyje, panaudojimas be UAB “Radiola” leidimo yra laikomas neteisėtu. [Autorių teisių ir greturinių teisių įstatymas, 15str. 2dalis, 2003 m. kovo 5 d. Nr. IX-1355]

Leidžiama atgaminti nedidelę šiame tinklalapyje išleistos informacijos dalį, jeigu toks atgaminimas yra sąžiningas ir jo mastas neviršija citavimo tikslui reikalingo masto. Cituojant BŪTINA nurodyti citatos šaltinį ir autoriaus vardą. [Autorių teisių ir greturinių teisių įstatymas, 21str., 2003 m. kovo 5 d. Nr. IX-1355]

Mes neredaguojame komentarų ir už juos neatsakome.

Pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus ar kitaip pažeidžia įstatymus.

Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę, rasinę, seksualinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus. EuropeanHitRadio.lt bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.

Informuokite mus apie netinkamus komentarus. EuropeanHitRadio.lt administracija neatsako už vartotojų zonoje publikuojamą informaciją bei jos tematiką. Todėl jūs suprantate ir sutinkate, kad lankotės EuropeanHitRadio.lt svetainėje ar naudojatės ja išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Jūs pats esate atsakingas už šalies, iš kurios pasiekiate EuropeanHitRadio.lt portalą, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.