Naujienos
Beyonce išleido naują kūrinį „Break My Soul”

Žymiausia šių laikų atlikėja, Beyonce, praeitos savaitės pradžioje pasidalino vienu savo naujausiu kūriniu – „Break my soul“. Šis kūrinys yra vienas iš jos naujausiojo studijinio albumo, kuris pasirodys Liepos 29 – ąją dieną. „Break My Soul“ prodiusavo ta pati komanda, kuri padėjo sukurti ir vieną žymiausių Beyonce kūrinių „Single ladies“. Šią dainą jau galite išgirsti visose skaitmeninėse muzikos platformose.

 

Po 6 metų pertraukos Beyonce išleis naująjį solinį albumą „Renaissance“ (liet. renesansas“). Kol kas apie šį albumą nėra daug žinoma. „Vogue“ teigia, jog Beyonce susiaurino muzikos žanrus šiame albume, žinant jog ji kūriniuose mėgsta maišyti daug žanrų, tokių kaip R&B, hip – hop, bliuzą, kantri ir t.t. Kaip teigia šaltiniai, jog šis albumas buvo įkvėptas XX a. pabaigoje sukurtos amerikietiškos muzikos. Išgirdus šį albumą galima tikėtis sugrįžti į praeitį.

 

Kol kas, kol nėra atskleidžiama daug informacijos apie solinį Beyonce albumą, yra žinomą, kad jame turėtu būti 16 kūrinių, kadangi albumą galima iš anksto nusipirkti „Apple music“. Nors albumas yra prieinamas visiems, kurie nori jį išgirsti pirmi, dainų pavadinimai nėra atskleist. Savo „Instagram“ paskyroje Beyonce pasidalino, kad kūrinys „Break My Soul“ yra šeštasis.