Naujienos
Demi Lovato | Holy Fvck

Po daugiau nei metų pertraukos, Demi Lovato grįžtą su nauju albumu, tik šis albumas kardinaliai pasikeitęs, nuo jos buvusių. 2022 –  ųjų sausį, Demi Lovato savo „Instagram“ paskyroje paskelbė laidotuves pop muzikai. Pirmasis kūrinys pasirodęs ir tapęs vedančiuoju, iš jos naujojo albumo buvo „Skin of my teeth“, kuris šiuo metu „Spotify“ platformoje turi jau daugiau nei 12 milijonų perklausų, nuo birželio mėnesio.

Viename interviu Demi prasitarė, kad sukurti tokį albumą ją įkvėpė pati Kelly Clarkson, išleidusi hitą „Since You‘ve Been Gone“. Pamačiusi, kaip Kelly Clarkson tuo metu pati sužibėjo ir atsipalaidavo, pradėjusi kurti nebe R&B, o pop roką, ji nusprendė, kad nori eiti ta pačia linkme.

 

Dabar Demi Lovato naujame albume girdėsime dainas, kurių žanras primena sunkųjį roką, tačiau pati Demi Lovato teigia, kad tai yra tai, ką ji nori kurti ir taip išreikšti savo jausmus fanams. Kadangi, ji ne karta yra buvusi reabilitacijoje dėl psichinės būklės ir šiuo metu neseniai iš jos grįžo, pati tai pranešusi savo dainoje „Skin of my teeth“, nes pirmieji dainos žodžiai: „Demi leaves rehab again“. Galime pasidžiaugti, kad kurdama tokio stiliaus dainas ji jaučiasi savimi ir padeda pati sau gyti.

 

Naująjį Demi Lovato albumą „Holy Fvck“ galite išgirsti visose muzikiniuose platformose.