Rekomenduojame
Išmanieji robotai – inovacijos gyvenimo kokybei ir komfortui

Išmanieji robotai – inovacijos gyvenimo kokybei ir komfortui

 

Naujausios ir pažangiausios technologijos vis labiau skverbiasi į įvairias mūsų gyvenimo sritis. Jei visai neseniai turėjome tik langų valymo robotus ar robotus siurblius, tai dabar rinka gerokai prasiplėtė – kuriami išmanieji robotai gyvūnams, išmanūs aksesuarai ir žaislai vaikams. Taip ne tik gerokai palengvinama buitis, bet ir laisvalaikis tampa turiningesnis bei įdomesnis. Išmanieji robotai – puikus, šiuolaikiškas sprendimas visiems smalsiems, kūrybingiems ir branginantiems laisvas poilsio minutes žmonėms. 

 

Išmanieji buitiniai robotai lengvai kasdienybei

 

Išmanieji robotai buityje – nepamainomi pagalbininkai, taupantys laiką ir energijos resursus. Tinkamai parinkti tokie išmanūs prietaisai visą darbą atlieka savarankiškai, o dauguma robotų gali būti valdomi nuotoliniu būdu per mobiliąsias programėles. Beje, beveik visi išmanieji buitiniai robotai gali būti programuojami – dirbti pagal jūsų iš anksto sudarytą grafiką. Šie prietaisai prisideda ir prie aplinkos tausojimo, pavyzdžiui, drėgno valymo robotai naudoja ilgaamžes šluostes. Greta išmaniųjų robotų siurblių, drėgno valymo robotų, vejapjovių ir langų valymo robotų, esti ir labai išradingų prietaisų – pavyzdžiui, išmanusis ieškiklis. Šis prietaisas – ne tik greičiausias būdas rasti pamestus raktus, bet ir puikus pagalbininkas, ieškant paklydusių naminių gyvūnėlių. Išmanusis ieškiklis – itin kompaktiškas, atsparus vandeniui ir nereikalauja dažno baterijos keitimo. Puiki tradicinės dovanos alternatyva! Taip pat verta pasidomėti išmaniosios virtuvės prietaisais, kurie itin palengvina įgrisusius įprastus darbus ir suteikia mažos šventės pojūtį – pavyzdžiui, daugiafunkcis puodas padės sutrumpinti maisto ruošimo laiką, kavos aparatas leis, neįdėjus pastangų, mėgautis puikaus skonio ir kokybės gėrimu, o išmaniosios svarstyklės mitybos kontrolei paskatins greičiau ir lengviau sukurti optimalų maitinimosi planą.

Išmanieji aksesuarai – mada ir nauda viename

Išmanusis laikrodis – puikus skubančio šiuolaikinio žmogaus pagalbininkas. Jį segėdami, sulauksite priminimų apie susitikimus, galėsite akimirksniu priimti arba atmesti skambučius. Instaliuotos sveikatinimo programėlės leis sekti nakties miegą, skaičiuoti nueitus žingsnius bei atstumą, stebėti širdies ritmą ir suvartotas kalorijas. Taip pat, naudodamiesi išmaniuoju telefonu, galėsite klausytis norimos muzikos, prieš miegą pažvelgti į savo veiklos žurnalą, o ryte pasirodys informacija apie naujos dienos planus.

 

Robotai gyvūnams – nuo maisto iki linksmybių

Dar niekada turėti augintinių nebuvo taip paprasta! Išmanieji robotai gyvūnams pasirūpins jų mityba, higiena ir laisvalaikiu. Robotas – maisto dozatorius visada laiku paduos augintiniui ėdesio – maitinimo grafiką galite sudaryti savaitei ar net mėnesiui. Beje, programėlėje rasite ir vertingų augintinio mitybos rekomendacijų pagal jo rūšį ir svorį. Prietaisas yra patikimas ir saugus, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Sandari konstrukcija neužstringa, o drėgmės surinkėjas maistą išlaiko šviežią. Automatinės gertuvės suteikia jūsų augintiniams priėjimą prie visada švaraus vandens. Kelių lygių filtras gerina kvapus, minkština vandenį ir valo jį nuo dulkių ir plaukų. Išmanieji robotai kačių tualetai – puiki alternatyva, padedanti susidoroti su augintinių higienos iššūkiais. Šie prietaisai – kompaktiški ir komfortiški – puikiai tinka įvairaus dydžio katėms, valosi po kiekvieno panaudojimo, stipriai sumažina nemalonų kvapą ir taupo sąnaudas kraikui. Robotiniai žaislai gyvūnams – puiki pramoga augintiniams, pavyzdžiui, žaislų rinkinys šunims FUN Tree, sudarytas iš trijų dalių, ne tik leidžia gyvūnui smagiai praleisti laiką, bet ir yra naudingas sveikatai (žalias kramtukas valo dantis ir masažuoja).

 

Kas laukia ateityje?

Išmanieji robotai vis labiau skverbiasi į įvairias mūsų gyvenimo sritis, gerokai palengvindami kasdienybę ir paįvairindami pramogas. Rinkos prognozės teigia, jog ateityje robotinių prietaisų tik daugės, jie bus dar pažangesni ir vis labiau pavaduos žmogų,  ne tik atlikdami nuobodžius, mechaninius darbus, bet ir džiugindami pramogomis. Reikia pabrėžti, jog technologinis robotinių prietaisų progresas stebins inovacijomis ir kūrybiškumu, pavyzdžiui, jau sukurta namų robotų, kurie geba reikšti emocijas ir atsakyti į paprastus klausimus, rinkti ir analizuoti duomenis apie šeimos narius. Be to, išmanieji robotai užkariaus vis naujas sritis – tikėtina, jog taps ištikimi pagalbininkai gydymo įstaigose ir transporto sferoje.