Naujienos
Late Night Talking

Harry Styles naujausiojo albumo, dainos, „Late night talking“ vaizdo klipas buvo išleistas! Vakar, vakare, pasirodė „Late night talking“ vaizdo klipas, kuris yra jau antrasis iš Harry studijino albumo „Harry‘s House“.

 

Naujajame vaizdo klipe, Harry Styles, vilki pižama ir yra apsuptas daug merginių, su jomis guli skirtingose lovose ir skirtingose vietose, tokiose kaip kelias, meno galerija, teatro scena ar net dangus. Likus dviem dienoms iki vaizdo klipo paskelbimo, Harry Styles į savo Instagram paskyrą patalpino, trumpą ištrauką iš būsimo vaizdo klipo. Ištraukoje jis švilpauja „Late Night talking“ dainos melodija, judindamas pėdas pagal ritmą. Antroje ištraukos dalyje, buvo vaizduojamas besišypsantis Harry, vilkintis rožinę pižamą su taškiukais.

 

Harry Styles kūrinys „As it was“ yra jau devynias savaites Bilboard hot 100 lentelėje pirmoje vietoje. „As it was“ yra labiausiai klausoma daina visame pasaulyje. Taip pat, „Late Night talking“ šiuo metu Bilboard Hot 100lentelėje yra 14 – oje vietoje ir vis dar kyla, galime tikėtis, kad šis kūrinys taip pat turi galimybe pasiekti 10 – uką, kadangi praeita savaitę ji buvo 18 – oje vietoje.

 

„Late Night talking“ vaizdo klipą galite išvysti Harry Styles YouTube kanale.