Naujienos
Lizzo išleido naują albumą „Special“

Tris kartus Grammy laimėtoja, superžvaigždė Lizzo, išleido antrą studijnį albumą „Special“, kuriame yra ir pasaulinis hitas „About damn time“. Pagrindinis albumo singlas „About damn time“ užkariavo TikTok ir radijo stotis, ir bilboard hot 100 lentelėje užėmė antrą vietą. Šį naująji Lizo albumo prodiusavo Terrace Martin, Mark Ronson, Ricky Reed, Benny Blanco, Max Martin, Rick Rubin ir pati Lizzo.

Interviu metu su „Variety“ lizo sakė, kad Special „vienas kiečiausių, drąsiausių ir sunkiausių kūrinių, kuriuos esu sukūrusi. Tikiuosi, kad tai bus viena naudingiausiu muzikų, kada nors egzistavusi. Viskas ką noriu padaryti, tai per savo muziką padėti žmonėms.“

 

Lizzo albumą „Special“ sudaro 12 – ą kūrinių, albumo ilgis 35 minutės ir 16 sekundžių. „Special“ yra 2019 – aisiais metais išleisto albumo „Cuz I Love You“ tęsinys. „Cuz I Love You“ buvo Lizzo proveržis ir užėmė 4 – ąja vietą Bilboard 200 ir išbuvo topuose daugiau nei 100 savaičių. Šio albumo kūriniai „Truth Hurts“ ir „Juice“ laimėjo „Grammy“ apdovanojimus.

 

Naująjį Lizzo albumą „Special“ jau galite išgirsti muzikiniuose platformose.