Reklama radijuje

European Hit Radio – perkamiausių Europoje dainų radijas. Tai pramoginę įvairią naują muziką mėgstančiam klausytojui skirta radijo programa.

Radijo programoje klausytojams pristatomos tik tos dainos, kurios šiuo metu yra Europos topuose – tai dainos už kurias balsavo milijonai europiečių. Taip pat tos dainos, kurias, kaip naujienas, pristato didžiosios pasaulinės įrašų kompanijos. European Hit Radio girdima Vilniuje ir Vilniaus apskrityje (99,7 FM), Kaune ir Kauno apskrityje (102,5 FM) bei Klaipėdos krašte (96,2 FM). European Hit Radio gali klausytis virš 1 300 000 gyventojų.

Didžiausia European Hit Radio klausytojų auditorija – iki 39 m. amžiaus: jaunatviški, energingi, besidomintys mados tendencijomis, pasižymintys interesų įvairove ir gaunantys daugiau nei vidutines pajamas.

Išnaudojant mūsų radijo stoties reklamos galimybes, mes siūlome Jūsų prekinio ženklo populiarinimą mūsų klausytojų auditorijos tarpe.

Kaip veikia radijo reklama? Kada ji efektyvi ir nuo ko priklauso efektyvumas? Kada ir kodėl reikia reklamuotis per radiją?

Profesionalūs European Hit Radio darbuotojai, atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, ir įsigilinę į Jūsų poreikius suteiks Jums galimybę kūrybiškai ir originaliai įgyvendinti reklamos idėjas.

El. paštas: reklama@ehr.lt