Rekomenduojame
ŠILKO KELIU PER KIRGIZIJĄ IR UZBEKISTANĄ

Didysis šilko kelias vingiavo per daugelį šalių. Kiekvienoje jų galima atrasti savo grožį, išskirtinumą ir spalvingumą. Kirgizija garsėja savo kalnais ir ežerais, o Uzbekistanas – į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktais miestais – Samarkandu, Buchara ir Chiva. Juose esantys pastatai pasakoja išdidžią šalies kultūrinę praeitį. Ingrida tours siūlo Vidurinę Aziją pamatyti iš visiškai skirtingų pusių. Kirgizija – kaip dangiškų kalnų, padengtų amžinu sniegu, ir Alpių pievų šalį su Edelveisų gausa. Čia rasite audringas kalnų upes su putojančiais kriokliais, stepes su besiganančiomis avių bandomis, mėlynus ežerus ir žalius slėnius. Uzbekistaną – kaip išskirtinę architektūrą, miestus ir miestelius su siauromis spalvingomis gatvelėmis, kvepiančiomis prieskoniais, su rytietiško gyvenimo triukšmu ir audringu skambesiu. Mažai kas žino, kad Uzbekistanas – tai ne tik puikus kultūros paveldas, mėlyni minaretų kupolai bei triukšmingi turgai, bet jame taip pat driekiasi ir didžiulė dykuma Kyzylkum, kurios pavadinimas verčiamas kaip „raudonas smėlis“.

Kirgizija – tai pasakiška Vidurinės Azijos šalis, kuri vilioja savo nepaprastu gamtos grožiu. Didžiojo Šilko kelio sankryžoje įsikūrusioje šalyje iki šiol išlikę unikalūs senoviniai paminklai, kurie organiškai dera su moderniais pastatais, ir gali suteikti savo svečiams daug nepamirštamų įspūdžių. Kirgizija yra tikras „kalnų rojus“, stebinantis turistus savo didingais kalnais, sraunių kalnų upėmis, turkio spalvos Alpių ežerais, kerinčiomis kalnų pievomis ir spalvingais slėniais. Kartu su Ingrida tours pasinersite į šalies istoriją, aplankydami senovines tvirtoves, mauzoliejus ir archeologines vietas. Susipažinsite su liaudies tradicijomis, tautiniais kostiumais, muzika ir šokiais, pamatysite erelių medžioklių šou, pajusite kirgizų svetingumą ir jų sielos šilumą!

2024 m. kelionės data: rugpjūčio 22 – 30 d. (9d/8n)

Uzbekistanas – tai svetingas, šiltas kraštas su didele kraštovaizdžių įvairove: karštu dykumos smėliu, didinga kalnų vėsuma, skaidriais ežerais ir žaliomis oazėmis. Kaip perlai, išsibarstę Didžiojo Šilko kelio miestai – Buchara, Chiva ir Samarkandas spindi po ryškia saule ir traukia keliautojus savo paslaptingumu bei tūkstantmete istorija. Kelionėje su Ingrida tours Jūsų laukia senovinių miestų su mėlynais kupolais ir minaretais tyrinėjimas, važinėjimas per nesibaigiančias dykumas į tūkstantmečių senumo tvirtoves ir šventyklas bei saulės pasitikimas dykumoje!

2024 m. kelionių datos:

  1. kovo 27 – balandžio 5 d. (10d/9n)
  2. balandžio 22 – gegužės 1 d. (10d/9n)
  3. spalio 23 – lapkričio 1 d. (10d/9n)
  4. lapkričio 4 – 13 d. (10d/9n)

Daugiau informacijos: https://www.ingridatours.lt/

 

      Prisijunkite prie nedidelių Ingrida tours grupių, keliaukite į Kirgiziją ir Uzbekistaną ir galėsite pamatyti klajoklių ir amatininkų gyvenimą, pasitikti ir palydėti saulę dykumoje, išsimaudyti kalnų terminiame baseine, susipažinti su jurtos statymo ypatybėmis, išgirsti miestų, istorinių vietų ir architektūros paminklų istorijas ir legendas, paragauti skanėstų ir pajusti nepamirštamą vienybę su senove, gamta ir Vidurinės Azijos žmonių gyvenimu.