Rekomenduojame
Vilniuje koncertuos žymi JAV grupė „X Ambassadors“

JAV alternatyviojo roko grupė „X Ambassadors“ vasario 18 d. kviečia į audringą vakarėlį Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, kur skambės tiek garsiausi hitai, tiek naujos grupės dainos. Bilietai prekyboje – nuo spalio 6 d., 12 val. Tik tądien bilietų galėsite įsigyti už geriausią kainą.

Tris albumus išleidę muzikantai save vadina roko grupe, nors jų muzikos skambesyje yra ir daugybės kitų muzikinių stilių elementų. Jie nebijo eksperimentuoti ir leidžia bendrus kūrinius tiek su hiphopo, tiek su populiariosios ir elektroninės muzikos kūrėjais. Eminem, Bebe Rexha, „Imagine Dragons“, „Lost Frequencies“, „Kygo“, Lizzo – tai tik maža dalis atlikėjų, su kuriais dirbo „X Ambassadors“. 

„X Ambassadors“ muzikinę veiklą pradėjo 2009 m. pasivadinę tiesiog „Ambassadors“. Žymieji šiuolaikinių roko himnų kūrėjai išleido kelis singlus, kurių vienas, t. y. „Litost“, skambėjo filmo „Sielonešė“ garso takelyje. „X Ambassadors“ muzikinei karjerai ryškiai kilti aukštyn padėjo daina „Unconsolable“. Jos akustinę versiją ligoninėje išgirdo grupės „Imagine Dragons“ vokalistas Dan Reynolds ir iškart paprašė įrašų kompanijos „Interscope“ pasirašyti sutartį su kūrinio autoriais. 

Grupė „X Ambassadors“ pirmą savo studijinį albumą VHS išleido 2015 m. ir juo atvėrė naują platų muzikinį kelią. Šis albumas, leidęs susipažinti su brolių Samo ir Casey jaunyste, tapo platininiu. Jame skamba ir tokie grupės hitai kaip „Unsteady“ ar „Renegades“. 2019 m. „X Ambassadors“ išleido albumą „Orion“, 2020 m. kovą – EP „Belong“, kurį įkvėpė 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių soulo bei R&B muzika, o 2021 m. pasirodė naujausias grupės darbas – albumas „The Beautiful Liar“. 

„Renegades“ – https://www.youtube.com/watch?v=8j741TUIET0

„Unsteady“ – https://www.youtube.com/watch?v=V0lw3qylVfY

Visiems jau pažįstamos dainos, naujas skambesys ir daug energijos – to galima tikėtis vasario 18 d. „X Ambassadors“ koncerte Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *