Rekomenduojame
Geriausi muzikos legendų tematikos žaidimai

Fuser

Muzikinės tematikos žaidimai – bene smagiausia kompiuterinių bei vaizdo žaidimų forma. Vienokio ar kitokio stiliaus muzika patinka visiems, tad tai – puikus būdas leisti laiką kartu žaidžiant vaizdo žaidimus ar puiki pramoga vakarėlio ar kitos šventės metu, priversianti nusišypsoti daugumą svečių.

Be to, prie muzikinių elementų pridėjus daugiau funkcijų, tokių kaip šokiai, galvosūkiai ar šaudymas, turėsite pramogą, kuri įtrauks daugumą draugų ar šeimos narių. Be to, muzikiniai žaidimai – tai puikus edukacinis šaltinis tiems, kurie nori susipažinti su visų laikų muzikinėmis legendomis, tokiomis kaip Jimi Hendrix, Guns N’ Roses ar Ozzy Ozbourne.

Dauguma muzikinių žaidimų mėgėjų puikiai žino Guitar Hero ir Rock Band žaidimus, tačiau rinkoje pilna muzikinės tematikos žaidimų, kurių dar nesate išbandę, tad šiandien pasidalinsime keliais puikiais muzikiniais žaidimais, vertais jūsų dėmesio.

Just Dance 2022

“Just Dance” pirmoji versija buvo išleista dar 2009-ųjų metų lapkritį, tačiau žaidimo kūrėjai Nintendo ir Ubisoft nuolat leidžia naujas žaidimų versijas, kurias vis papildo naujomis dainomis. Būtent dėl to šis kompiuterinis žaidimas patiks visiems: jame rasite ir vienus iš naujausių hitų, ir muzikos legendų, tokių kaip Michael Jackson, kūrinius.

Taip pat šis vaizdo žaidimas – idealus pasirinkimas tiems, kurie iš muzikinio žaidimo tikisi smagaus šokio bei dainavimo. Čia – svarbiausia ne pataikyti į ritmą ar surinkti rekordinį taškų skaičių, o smagiai praleisti laiką.

Taip pat šis žaidimas yra itin plačiai prieinamas įvairiausių konsolių savininkams: šiuo žaidimu galite mėgautis jei turite PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch arba Stadia konsolę.

Fuser

“Fuser” patiks tiems, kurie visuomet svajojo kurti savo muziką ar yra bandę tuo užsiimti. Šiame vaizdo žaidime jūs pats galite būti didžėjumi ir kurti tokią muziką, kokia jums patinka. 

Pagrindinis “Fuser” ir “Guitar Hero” žaidimų skirtumas yra tas, kas “Fuser” vaizdo žaidime jums suteikiama unikali galimybė sukurti savo dainą iš skirtingų elementų, kuomet “Guitar Hero” turite tiesiog pataikyti į jau egzistuojančios dainos natas.

Be to, jei turite mėgstamų muzikos kūrinių iš, pavyzdžiui, aštuoniasdešimtųjų eros, šiame žaidime galite panaudoti jų elementus ir sukurti jums patinkančius dainų remiksus. 

Audica

“Audica” – vienas žinomiausių “Harmonix” išleistų ir daugelio pamėgtų muzikinių vaizdo žaidimų, kuriuo galite mėgautis ir be žaidimų konsolės, pakaks ir nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio su Microsoft Office operacine sistema. Jį taip pat galite išbandyti jei esate PSVR arba Oculus Quest savininkas.

Šiame žaidime jums nereikės laikyti gitaros kaip “Guitar Hero”. Norint sugroti dainą žaisdami “Audica”, jums reikės laikyti VR valdymo pultelį, kuris yra tiesiogiai sujungtas su ausinėmis. Jei pabodo visiems gerai žinomas “Guitar Hero”, “Audica” gali tapti puikia alternatyva bei paįvairinimu įdomumo dėlei.

Šiame žaidime taip pat atrasite ir daugumą muzikos legendų, tokių kaip Guns N’ Roses ar Jimi Hendrix kūrinių, kurie iki šiol yra tokie populiarūs, kad jų tematiką žaidėjų malonumui pritaiko lošimai internetu, vaizdo žaidimai bei daug kitų medijos formų. 

Rock Band 4

“Rock Band 4” – dar vienas populiarus “Harmonix” kūrinys, ko gero vienas populiariausių muzikinės tematikos vaizdo žaidimų po “Guitar Hero”. Pirmas žaidimų serijos “Rock Band” vaizdo žaidimas buvo išleistas dar 2015-aisiais metais ir iki šiandienos vis tobulinamas žaidimo kūrėjų.

Jei gitara nėra jūsų mėgstamiausias muzikinis instrumentas, šiame vaizdo žaidime galite pasirinkti groti būgnais, bosine gitara ar būti vokalistu. Taip pat galite žaisti kartu su trimis draugais ir įkūnyti savo pačių sukurtą roko grupę, grojančią muzikinių legendų hitus.

Šį žaidimą galite išbandyti jei esate PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 arba Xbox One konsolių savininkas.

BPM: Bullets Per Minute

Tiems iš jūsų, kurie itin mėgstate šaudyklių tipo vaizdo žaidimas, “BPM: Bullets Per Minute” ko gero yra pats idealiausias pasirinkimas ar bent dėmesio vertas žaidimas išbandymui.

Šis žaidimas vienu metu sujungia tiek ritmiką, tiek šaudymą. Iš pradžių tai gali skambėti kiek keistai ir neįprastai, tačiau tai gana populiarus žanras muzikinių vaizdo žaidimų rinkoje. 

Žaisdami šį žaidimą, ekrane matysite metronomą, prie kurio nurodymų turėsite pritaikyti ir savo šaudymo ritmą. Visa tai turėsite padaryti sliūkindami per pragariškas tvirtoves, pilis bei įvairius skandinaviško stilistikos kraštovaizdžius. 

Norint išbandyti šį žaidimą jums prireiks vienos iš šių konsolių: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One arba paprasto stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio su Microsoft Windows operacine sistema.

Beat Saber

Beat Saber” yra dar vienas ritminio tipo žaidimas, primenantis “Guitar Hero” stiliaus žaidimus. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų žaidimų – “Beat Saber” vaizdo žaidimas kartu yra ir šviesos kardo simuliatorius, tad šis žaidimas turėtų itin patikti Žvaigždžių Karų fanams.

Šiame žaidime, norėdami pataikyti į neonine šviesa spindinčias natas, turėsite tą padaryti su šviesos kardu, kas suteikia itin įdomią atmosferą visam žaidimui.

Šį žaidimą išleido “Beat Games” ir jį galite žaisti naudodami PSVR ir Oculus Quest konsoles arba kompiuterį su Microsoft Office operacine programa.