Rekomenduojame
„Lazyhouse robotics“ atidaro didžiausią specializuotą robotų centrą Lietuvoje

„Lazyhouse robotics“ komandos prioritetas visada buvo klientų patogumas ir išpildyti lūkesčiai. Būtent todėl jau penkerius metus sėkmingai veikianti įmonė atidaro didžiausią specializuotą buitinių robotų centrą Lietuvoje.

„Lazyhouse robotics“ – kokybės garantas

Lazyhouse robotics“ vadovo ir namų robotų eksperto Aleksėj Traškin teigimu, per penkerius veiklos metus įmonė sukaupė vertingos patirties, gilino savo žinias ir tobulino kompetencijas. „Lazyhouse“ komanda – atsidavę savo darbui specialistai, kurie nuolat stebi rinkos tendencijas, todėl visada gali rekomenduoti itin kokybišką ir geriausiai konkrečiam klientui tinkantį išmanųjį sprendimą. Kaip teigia A. Traškin, „kartą namų ruošoje pasitelkęs robotą, jau nebeįsivaizduoji kasdienio tvarkos palaikymo be šio pagalbininko. Būtent todėl siekiame suteikti savo klientams platų pasirinkimą ir galimybę atrasti savo prietaisą“. „Lazyhouse robotics“ kiekvienoje prekių kategorijoje siūlo net keliolika populiariausių gamintojų robotų modelių, kad klientai galėtų rinktis ne iš vieno atstovaujamo gamintojo robotų, o iš keletos ir pasirinktų robotą, kuris geriausiai prisitaikytų prie konkrečių namų ypatumų bei šeimos įpročių.

Patogi vieta ir gyvosios konsultacijos

Naujasis robotikos centras atidarytas, pirmiausia, atsižvelgiant į klientų patogumą ir pageidavimus. Pasirinkta itin komfortabili, lengvai pasiekiama lokacija, kurią jau žino senieji „Lazyhouse robotics“ klientai – Ukmergės g. 322. Ši vieta –  viena svarbiausių augančių verslo lokacijų Vilniuje, todėl apsilankymą naujajame robotikos centre galima lengvai suderinti su kitais reikalais. Kitas svarbus privalumas – galimybė gyvai pamatyti visą siūlomą robotų asortimentą. Natūralu, kad apžiūrėjus robotus, išbandžius jų veikimą, kyla papildomų klausimų. „Lazyhouse robotics“ komanda džiaugiasi, kad gali atsakyti į visus kylančius klausimus „čia ir dabar“. Taigi pirkėjams nereikia laukti ar pildyti užklausų internete – specialistai suteikia išsamią ir aktualią informaciją, kad klientai galėtų priimti sprendimą ne pagal roboto dizainą, bet praktišką funkcionalumą.

Platus prekių asortimentas

Naujasis robotikos centras iš tiesų didžiuojasi daug platesniu prekių asortimentu. Didesnis robotų siurblių, plaunančių robotų gamintojų ir modelių pasirinkimas didina konkurencingumą ir garantuoja, kad bus patenkinti specifiniai robotų entuziastų lūkesčiai. Įsibėgėjus pavasariui, itin svarbus tampa ir „Lazyhouse robotics“ siūlomas platesnis langų valymo bei vejapjovių robotų asortimentas. A. Traškin praneša, kad nuo šiol įmonė siūlo ir lydinčias sodo prekes – akumuliatorinius įrankius ir kt. prietaisus, palengvinančius sodo priežiūros darbus. Nepamiršti ir augintiniai – „Lazyhouse robotics“ siekia suteikti daugiau patogumo naminių gyvūnų šeimininkams, todėl pristato robotizuotas šėryklas, kraiko dėžės ir kt. išmaniuosius prietaisus.

Kviečiame apsilankyti ir įvertinti patiems

Lazyhouse robotics“ komanda laukia visų – tiek jau išbandžiusių robotizuotų sprendimų komfortą, tiek dar tik besidairančių savo pirmojo roboto. Klientų patogumui fizinė parduotuvė dirba ir šeštadienį, o atidarymo proga taikomos papildomos nuolaidos.