Rekomenduojame
„Šypsenos akademija“ siūlo savaitgalius išnaudoti sveikoms ir gražioms šypsenoms kurti

Inovatyvus dantų balinimas, siekiantiems greito ir saugaus efekto

Dantų balinimas lazeriu – viena iš didžiausių rinkos naujovių dėl savo išskirtinio veiksmingumo bei saugumo. Dantis balinant lazeriu, dėl mažesnės balinimo medžiagos aplikavimo trukmės, maksimaliai sumažinamas dantų jautrumas po procedūros, išgaunamas tinkamas rezultatas greitai ir efektyviai – vos po pirmos procedūros. Klinikiniai tyrimai rodo, kad dantis balinant lazeriu ir naudojant tinkamą balinimo priemonę, dantys gali pašviesėti net iki 7-10 atspalvių pagal „Vita Shade Guide“ skalę.

Visuomet prieš dantų balinimo lazeriu procedūrą, siekiant išgauti maksimalų rezultatą, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Jos metu, kartu su burnos higienos specialistu, aptariami paciento lūkesčiai, higienos įpročiai, įvertinama bendra dantų sveikatos būklė, išsiaiškinamos galimos dantų patamsėjimo priežastys.

Geriausias gydymas – prevencija

Ar teko girdėti posakį, jog geriausias gydymas – tai ligų prevencija? Odontologijoje ypač svarbus savalaikis dantų ligų diagnozavimas. Dažnai dantų ligos gali ilgą laiką būti besimptomės, o skausmas pasireikšti tik vėlyvose dantų ligų stadijose. Todėl profilaktiškai tikrinti dantų sveikatą bent du kartus per metus yra būtina – tai geriausias būdas laiku diagnozuoti net ir plika akimi nepastebimo ankstyvas karieso užuomazgas ir kitas dantų bei dantenų ligas ankstyvose jų stadijose. Reguliariai tikrinantis burnos sveikatą ne tik užkirsite kelią dantų bei dantenų ligoms, bet ir išvengsite didesnių gydymo išlaidų. Standartiniam dantų diagnostikos vizitui „Šypsenos akademijoje“ pakanka skirti vos kelis kartus per metus, o vienas vizitas užtruks ne ilgiau kaip vieną valandą.

Profesionali burnos higiena – būtina profilaktinė priemonė

Norint užtikrinti dantų ir dantenų apsaugą nuo galimų ligų, viena svarbiausių profilaktinių priemonių – profesionali burnos higienos procedūra. Net ir tinkamai palaikoma asmeninė burnos higiena ir dantų valymo įpročiai negarantuoja, kad burnos ertmėje neatsiras ligų, kurios turės įtakos ir bendrai sveikatos būklei, kitų ligų atsiradimui. „Šypsenos akademijoje“ burnos higienos procedūros metu įvertinama paciento dantų būklė, skiriamos rekomendacijos individualiai dantų priežiūrai namuose. Svarbu suprasti, jog profesionali burnos higiena yra reikalinga ne vien estetikai, bet ir ligų prevencijai, todėl rekomenduojama burnos higieną atlikti bent du kartus per metus, o periodontinių ligų profilaktikai ir susiduriantiems su periodontinėmis ligomis rekomenduojama burnos higienos procedūrą atlikti ne rečiau kaip kas 3-4 mėnesius. Burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ir prieš numatytą odontologinį gydymą: protezavimą, endodontinį, ortodontinį gydymą, plombavimą, dantų balinimą, burnos chirurgiją, implantaciją ir kt. Procedūros nereikia baimintis – pasitelkiant moderniausią įrangą bei metodus, burnos higienos procedūra nesukelia pacientui jokio skausmo ar diskomforto.

„Šypsenos akademijoje“ savaitgaliai skirti šypsenai

Puikiai suprantame, kaip sunku dirbančiam žmogui darbo dienomis atrasti laiko dantų higienos procedūroms, o ypač, jeigu tai profilaktiniai vizitai ir nejaučiamas dantų skausmas, skatinantis užsiregistruoti vizitui. „Šypsenos akademija“ džiaugiasi galėdama pacientams suteikti galimybę odontologinėmis paslaugomis naudotis tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Atsižvelgus į pacientų lūkesčius, visos „Šypsenos akademija“ klinikos dirba ir laisvadieniais – nuo šiol net ir labiausiai užsiėmę pacientai savaitgalius gali skirti tinkamai burnos higienai užtikrinti bei tobulai šypsenai sukurti.

Ar ir Jūs nerandate laiko odontologinėms procedūroms darbo dienomis? Puiku – „Šypsenos akademija“ savaitgaliais pacientams suteikia galimybę pasinaudoti ypatingais pasiūlymais! Daugiau apie šiuos pasiūlymus sužinosite apsilankę www.sypsenosakademija.lt/pasiulymai

„Šypsenos akademija“ yra įsikūrusi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose. Daugiau informacijos ir registraciją vizitui rasite apsilankę www.sypsenosakademija.lt arba paskambinę telefonu +370 643 52525.