Uncategorized
Los Andžele išdalyti Oskarai: DiCaprio pagaliau pelnė Oskarą

dicaprVakar, vasario 28 dieną, Los Andžele įvyko 88-oji Oskarų apdovanojimo ceremonija. Visas internetas bei prie televizijos ekranų prilipę milijonai laukė kone svarbiausio įvykio – apdovanojimo už geriausią aktorių. Leonardui DiCaprio negavus Oskaro už vaidmenį filme “The Wolf of Wall Street” praėjusiais metais, pasaulis pamišo. Internautai tiesiog reikalavo, jog aktoriui būtų įteikta statulėlė, tad ši ceremonija buvo stebima su įtampa.

Nepaisant, jog nominacijas už geriausią aktorių gavusios žvaigždės šįkart buvo itin stiprios, kaip Matto Damono vaidmuo kino juostoje “The Martian”, Leonardui DiCaprio pagaliau buvo įteiktas Oskaras. Po keturių nesėkmingų Oskarų nominacijų per Leo karjerą, aktorius ilgai lauktą apdovanojimą gavo už vaidmenį filme “The Revenant”. 

Šis rėžė kalbą apie klimato kaitą ir svarbą imtis veiksmų stabdant globalinį atšilimą nedelsiant. 

https://youtube.com/watch?v=mnRDYUhwyEw

88-osiuose apdovanojimuose jis tapo geriausiu aktoriumi, o Brie Larson tapo geriausia aktorė, suvaidinusi filme “Room”.

Filmas “Spotlight” buvo išrinktas geriausiu metų filmu. Didelio populiarumo sulaukęs veiksmo filmas “Mad Max: Fury Road” taip pat neliko be apdovanojimų – ceremonijoje šiam filmui buvo įteiktos 6 statulėlės.

Taip pat, už geriausią garso takelį kino filmui statulėlę gavo ir Sam’as Smith’as su kūriniu “Writings On The Wall” James’o Bond’o filmui “Spectre”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *