Rekomenduojame
Vokietijos grupė „Milky Chance“ surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje

Šių metų rudenį Vilniuje vienintelį koncertą surengs vokiečių duetas „Milky Chance“. Hitų „Stolen dance“, „Colorado“, „Unknown Song“ ir kitų pasaulį sužavėjusių dainų atlikėjai po ketverių metų į Lietuvą grįžta su naujomis dainomis ir lapkričio 29 d. pasirodys koncertų salėje „Compensa“. 

„Milky Chance“ savo naujam turui po Europą nusprendė suburti visus gerbėjus ir pasiūlyti jiems įtraukiančių pramogų, prizų ir net galimybę laimėti VIP kelionę dviem į pirmą turo koncertą, kuris vyks Šveicarijoje, bei 2000 Eur kelionės išlaidoms padengti. „Milky Chance“ kviečia savo gerbėjus registruotis, pirmiesiems įsigyti išankstinių bilietų, užsidirbti taškų bei atrakinti papildomų prizų, tarp kurių – ir nemokami bilietai į grupės pasirodymus. Registracija jau prasidėjo. Įprastinė prekyba bilietais prasidės balandžio 29 d.

Iš nedidelio Vokietijos miesto kilęs folko, regio ir elektroninės muzikos duetas „Milky Chance“ įrodė, kad net namie įrašytos dainos ar visas albumas gali pasiekti muzikinių topų viršūnes bei atrasti savo klausytojų skirtinguose pasaulio kontinentuose. Viskas prasidėjo ramiame Kaselio mieste, kur muzikos klasėje susitikę Klemensas Rehbeinas ir Filipas Dauschas iš karto rado bendrą kalbą ir netrukus grupės vokalisto tėvų namuose pradėjo įrašinėti savo dainas. Tarp jų buvo ir hitas „Stolen dance“ – būtent po šios dainos įkėlimo į „Youtube“ grupės nariai atsibudo būdami žinomi. 2013-aisiais „Milky Chance“ išleido debiutinį albumą „Sadnecessary“, kuris pakilo į populiariausiųjų dvidešimtuką Kanadoje, Australijoje, Vokietijoje, JAV ir kitur. 

„Tapti žinomais muzikantais nebuvo mūsų planas. Neįmanoma to planuoti. Baigę vidurinę mokyklą, tikėjomės pakeliauti po pasaulį, tada stoti į universitetą. Bet įrašėme pirmą albumą, staiga išgarsėjo daina „Stolen Dance“, internetas išėjo iš proto dėl jos, ir visi planai pasikeitė. Manau, jei nebūtų susikūrusi grupė, vis tiek dirbčiau ką nors, kas susiję su muzika. Gal užkulisiuose, gal su kitais muzikantais. Tai man pati įdomiausia sritis, jokie kiti variantai neateina į galvą“, – viename iš interviu sakė grupės narys K. Rehbeinas.

Nuo to laiko grupė koncertuoja didžiausiuose festivaliuose, rengia pasaulinius turus, net buvo pasirodžiusi populiariųjų JAV laidų vedėjų Jimmy Kimmelio ir Jimmy Fallono šou ir toliau sėkmingai įrašinėja naujas dainas. 

Praėjus trejiems metams po pirmo studijinio darbo, „Milky Chance“ pribrendo naujam albumui „Blossom“, kurio pristatyti 2018 m. buvo atvykę į sausakimšą „Compensa“ koncertų salę, tądien virtusią šokių aikštele, pripildytą geros energijos ir dainų.

2019 m. grupė išleido savo trečiąjį albumą „Mind the Moon“, į kurį įėjo 12 naujų kompozicijų. Nors visuotinė Covid-19 pandemija pristabdė muzikantų veiklą, tačiau „Milky Chance“ nenustoja kurti ir visai neseniai pasauliui pristatė savo naujausią dainą „Synchronize“ bei po ilgos pertraukos, išsiilgę savo gerbėjų ir koncertų, ruošiasi naujiems pasirodymams. Vienas iš jų įvyks jau lapkričio 29 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Bilietai prekyboje nuo balandžio 29 d. Bilietus platina „kakava.lt“. 

  • Rosalind.U
    parašė žinutę: 2024-07-11 18:32:38 iš IP 167.71.190.183
    I was reading some of your posts on this site and I conceive this web site is very informative! Keep on putting up.Raise range

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *