Naujienos
Mamų unija kviečia skirti 1,2% GPM paramą ir padėti paruošti fondo globojamus vaikus kovai su vėžiu

Šiomis dienomis matomas Lietuvos gyventojų susitelkimas ir vieningumas skiriant pagalbą Ukrainai rodo, kiek daug galime pasiekti veikiant išvien. Mamų unijos darbai užsitęsusio ir alinančio karo fone negali sustoti. Kiekvieną dieną mažuosius vėžio šauktinius ruošiame kovai su klastinga onkologine liga. 

Vėžys atneša nemažai išbandymų, reikalauja susitelkimo ir ryžto bei nemažų finansinių resursų. 

Mamų unijos tikslas – paruošti stiprius, savimi pasitikinčius vaikus, kurie kartu su savo šeimos palaikymu pasiektų pergalę intensyvioje kovoje už savo gyvybę. Kviečiame Jus skirti savo 1,2% GPM paramą Mamų unijai ir padėti paruošti fondo globojamus vaikus kovai su vėžiu. 

Mūsų specialistų komanda pasiruošusi drąsiuosius herojus vesti link pergalės, tačiau tam itin reikalinga Jūsų finansinė parama. Ar Jūs pasiruošę prisijungti prie stipriausios mažųjų kovotojų palaikymo komandos? 

GPM paramą Mamų unijai paskirti galite atlikus vos kelis nesudėtingus žingsnius: Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos; 

Puslapyje deklaravimas.vmi.lt pasirinkite skiltį „Paraiškos skyrimas”; Užpildykite FR0512 formą pasirinkus 2022 mokestinį laikotarpį, nurodę:

  • E1 Gavėjo tipą – 2 
  • E2 Gavėjo identifikacinį numerį – 302288579 
  • E3 Mokesčio dalies paskirtį – “Parama fondo veiklai” 

Informacija, kur galite užpildyti GPM teikėjo deklaracijos formą: 

https://bit.ly/kaip-deklaruoti-gpm 

Ačiū, kad esate Mamų unijos bendruomenės dalimi! 

Mamų unijos komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *