Naujienos
Ten Walls kartu su GØYA gegužės 17 d. pristatys naują kurinį

Lietuvių muzikos prodiuseris, kompozitorius ir didžėjus Marijus Adomaitis, žinomas kaip Ten Walls, gegužės 17 d. kartu su „Spectrum Recordings“ pristatys naujausią savo kūrinį „In My Eyes“, kuriame taip pat skambės atlikėjos GØYA vokalas.

Marijus koncertavo su tokiais atlikėjais kaip Maceo Plex, Nina Kravitz, John Hopkins, Skrillex, Chemical Brothers, Tale of Us, „Mind Against“, James Blake,  ir Moderat, tai tik keletas iš daugelio žinomanų vardų. Marijus turi didžiulę diskografiją, su žymiais kūriniais, įskaitant debiutinį EP „Gotham“, po kurio tų pačių metų gruodį pasirodė „Requiem“. Nors šie du hitai jau pateko į Billboard dainų topus, bet  sukrečiantis singlas „Walking With Elephants“ tapo populiariu „Ten Walls“ pavadinimu. Po to pasirodė kiti hitai „Sparta“ ir jo autobiografinis dvigubas albumas „Queen“. 2016 metais Marijus įkūrė savo prodiuserinę kompaniją „Runemark Records“. Nuo to laiko Ten Walls visame pasaulyje dirbo su daugybe projektų skirtingų žanrų, kūrė įdomius remiksus ir bendradarbiauja su gausybe progresyviausių Lietuvos  ir užsienio atlikėjų.

Marijaus, kaip klasikinį išsilavinimą įgijusio muzikanto, svajonė išsipildė 2019 m., kai „Ten Walls“ bendradarbiavo su Lietuvos simfoniniu orkestru. Projektas, pavadintas „Symphony“, pritraukė jo gerbėjus iš visos Lietuvos ir pasaulio išgirsti jo naujos muzikos, kurią atlieka visas 75 žmonių nacionalinis Lietuvos orkestras. Žiūrovai gyvą albumo atlikimą išgirdo istorinėje Trakų pilyje. Šis pasirodymas taip pat  buvo pasirinktas reprezentuoti Lietuvą 2020 m. Dubajaus parodoje. Ten Walls skambesys buvo lyginamas su tokiais kaip Maceo Plex, Mano Le Tough, David August, Adana Twins, Agoria, Kölsch ir Kollektiv Turmstrasse.

„In My Eyes“ – tai atmosferinis house muzikos kūrinys, kuriame sklinda melodingo, gilaus ir progresyvaus house elementai. Ryškus pulsuojantis ritmas, su kai kuriomis aido organinėmis tekstūromis ir atmosferą suteikiančiais garsais vilioja klausytoją į tolimą šalį, o galingas,  ryškus GØYA balsas, suteikia šiam kūriniui ypatingą spalvą ir magišką skambesį. 

Abu talentai pasidalino:

Ten Walls: „Turėjau įkvėpimo sukurti galingą, instrumentinį kūrinį, o šiam kūriniui reikėjo labai stipraus vokalo, o viskas buvo puikiai suderinta, nes sutikau Maria (GØYA) būtent tuo metu. Jos vokalas buvo būtent tai, ko man reikėjo. Ji išpildė mintį, todėl turime rezultatą, kuriame yra progresyvi, gili house atmosfera su melodiniais ir net kiek afro elementais.”

Marija: „Viena iš mano, kaip dainininkės, svajonių buvo dirbti su Ten Walls, o kai pasitaikė tokia galimybė, ši daina man tikrai „atvėrė akis”, kad tai vyksta su manimi ir aš gyvenu šia svajone. Man šis kūrinys asmeniškai bus visada itin reikšmingas, nes ne tik dirbu su vienu talentingiausių prodiuserių pasaulyje, bet ir buvimas šalia Ten Walls ir darbas su juo padeda man sukurti autentiškiausią ir tikiu, kad geriausia mano versija. Menininkas, o kartu ir žmogus, nes šalia jo galiu būti visiškai savimi ir tai man be galo svarbu.”

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *