Naujienos
Post Malone pristatė inovatyvų vaizdo klipą, kuriam peržiūrėti reikia 2 telefonų

Post Malone sujungė kūrybines jėgas su „Universal Music Group“ ir kūrybine studija „Powster“, kad paleistų inovatyvų savo dainos „Circles“ vaizdo klipą.

Malone bendradarbiauja su „Powster“ ir UMG skaitmeninės rinkodaros ir inovacijų skyriumi, kad išleistų naujus sinchronizuotus vaizdus. Norėdami visiškai mėgautis žiūrėjimo patirtimi, turėsite sudėti du išmaniuosius telefonus vienas šalia kito ir paspausti grojimo mygtuką.

Daina „Circles “ yra apie širdgėlą bei santykius tarp artimų žmonių. Pasitelkus muziką ir vaizdus šis turinys yra iš tikrųjų meno kūrinys, skirtas muzikinei kūrybai papildyti, paliečiantis emocijas ir jausmus, apie kuriuos dainuoja Post Malone,“ – sako George’as Harbas, UMG skaitmeninio marketingo viceprezidentas, kalbėdamas apie muzikos klipą.

„Tai yra  Post’o noro kurti meną aplink savo muziką rezultatas. Šis turinys yra novatoriškas ir žavus dainos papildymas. Mes norime, kad gerbėjai transliuotų jo muziką ir pajaustų emocijas, o pasitelkdami naują meninę išraišką tai pasiekia daugiau gerbėjų“.

Vaizdo klipą galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *